Krimi

U Temelína našli mrtvou ženu. Policie zadržela jednoho muže

Jihočeští policisté vyšetřují smrt mladé ženy na Českobudějovicku. Strážci zákona už zadrželi jednoho muže, kterého nyní vyslýchají. Proč žena zemřela, by měla určit pitva.

Případ řeší policisté od čtvrteční noci. "Kriminalisté prověřují podezřelé úmrtí mladé ženy v jedné z obcí u Temelína,“ informoval policejní mluvčí Jiří Matzner.


Strážci zákona už zadrželi jednoho muže, kterého nyní v souvislosti s úmrtím vyslýchají. Proč mladá žena zemřela a co se přesně stalo, zatím není jasné. Příčinu smrti by měla odhalit nařízená soudní pitva. Další informace však policie odmítla poskytnout.


"Až proběhne soudní pitva, tak rozhodneme o dalším postupu. Více informací zatím neplánujeme zveřejnit,“ řekl TN.cz Matzner.

Policisté v lednu zadřželi muže podezřelého z dvojnásobné vraždy. Podívejte se na záběry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz