Domácí

Pro zakrvácenou Patrasovou přijela záchranka, odvezla ji do nemocnice

Pro zakrvácenou Patrasovou přijela záchranka, odvezla ji do nemocnice
Zdroj: Profimedia

S úrazem hlavy a obličeje skončila ve středu v nemocnici herečka Dagmar Patrasová. Nad pravým uchem má mít nyní dva stehy. S informací přišel Blesk.cz, kterému Patrasová řekla, že při vytírání podlahy uklouzla a praštila se o roh stolu.

Záchranáři ve středu odpoledne jeli do domu herečky Dagmar Patrasové. Přivolat je podle informací Blesku měla dcera herečky Anička. 

"Ve středu kolem sedmnácté hodiny jsme vyjížděli do Vlašimské ulice. Záchranářská posádka ošetřila pětašedesátiletou ženu s poraněním obličeje a odvezla ji do vinohradské nemocnice na oddělení chirurgie. Byla při vědomí,“ okomentovala výjezd pro TN.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová. 

Redakce se pokoušela získat bližší informace přímo od herečky, telefon ale nezvedla. Ve vyjádření, které poskytla Blesku, však tvrdila, že vytírala podlahu v kuchyni a uklouzla.

Související obsah

"Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Komu se tohle nestalo?“ ptala se herečka. "Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku… Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku,“ dodala Dáda.

Herečku na chirurgii zkontrolovali, zrentgenovali a sešili jí ránu. "Naštěstí mám nad pravým uchem jenom dva stehy, které nejsou ve vlasech vidět,“ dodala Patrasová ve svém vyjádření pro Blesk.

O Dagmar Patrasové se hodně mluvilo v médiích i v roce 2019 kvůli dopravní nehodě. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz