Domácí

Majitelka šla do bytu po matce. Našla tam cizí a namol opilou ženu

Majitelka šla do bytu po matce. Našla tam cizí a namol opilou ženu
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Velké překvapení čekalo na majitelku bytu v Kralovicích na Plzeňsku. Přestože měl být byt úplně prázdný, zevnitř v zámku byly klíče a dovnitř ji odmítla pustit úplně cizí žena. Dotyčná byla navíc namol opilá a nebyla schopná se postavit na nohy.

Policisté přijali oznámení ve čtvrtek večer. "Od majitelky jsme se dozvěděli, že uvnitř bytu je nějaká cizí žena, která jí neotevírá dveře,“ informovala policejní mluvčí Jana Prokopová.


Kriminalisté navíc zjistili, že v bytě žila matka majitelky, která je v současné době hospitalizovaná v psychiatrické léčebně. "Tam nejspíše předala cizí ženě klíče a ta poté byt obývala,“ vysvětlila Prokopová.

Související obsah


Nezvaná návštěvnice však odmítla kohokoliv pustit do bytu a odemknout dveře se nepovedlo ani majitelce, protože zevnitř v zámku byly klíče. Na místo proto policisté povolali zámečníka, který dveře snadno otevřel.


"Na posteli byla nalezena 50letá žena, která nebyla schopná se postavit na nohy,“ doplnila Prokopová. Ženu proto policisté podrobili dechové zkoušce, která jí naměřila 4,36 promile alkoholu. Hlídky proto dotyčnou převezli na záchytku.

Bezdomovci se ubytovali u seniorky a po vyhazovu se do bytu měli vloupat. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz