Zahraničí

Obrovská tragédie. Herečka z Narnie uhořela i s 10letou dcerou

Obrovská tragédie. Herečka z Narnie uhořela i s 10letou dcerou
Zdroj: gofundme.com

Obrovská tragédie se o víkendu stala v Austrálii. Při požáru domu tam zemřela herečka a kaskadérka Deirdre Naughtonová a její 10letá dcera Leela. Za oblíbenou kolegyni teď truchlí herci z Letopisů Narnie nebo ze seriálu McLeodovy dcery.

40 hasičů bojovalo v neděli večer s plameny, které pohltily dům v australském městě Tallarook. 42leté ženě a její 10leté dceři už ale život zachránit nedokázali. 

Podle vyšetřovatelů požár nejspíš způsobila závada na elektrice, uvedl australský deník News.com.au. Partner herečky byl v době tragédie pracovně mimo město. Jeho kolegové už na podporu muže založili sbírku na stránce Gofundme.com.

Zdrcení rodiče a prarodiče zveřejnili prohlášení, ve kterém na obě vzpomínají. "Deirdre byla silná, pracovitá, loajální a spolehlivá. Zdevastovalo nás to. Obě nám budou chybět do konce našich životů," uvedli Rachel a Phillip Naughtonovi.  

Související obsah

Deirdre Naughtonová byla uznávanou dublérkou velkých hollywoodských hvězd. Zahrála si například ve snímku Letopisy Narnie, objevila se také ve Frankensteinovi nebo v seriálu McLeodovy dcery.

Tragicky loni zemřela také herečka ze seriálu Glee. Naya Riverová se vydala na loď se svým malým synem. Záchranáři ale na lodi našli jen chlapce. Pátrání po mladé ženě skončilo po několika dnech tragicky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz