Domácí

Tragická nehoda na Olomoucku! Muž na skútru srážku s osobákem nepřežil

Tragická nehoda na Olomoucku! Muž na skútru srážku s osobákem nepřežil
Zdroj: Profimedia

Záchranné složky vyjely v pátek odpoledne k vážné nehodě na Olomoucku. Muž na skútru se srazil s osobním autem, svým zraněním podlehl na místě. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Tísňová linka přijala hlášení o nehodě krátce před půl jednou odpoledne, jednotky Integrovaného záchranného systému vyrazily do Dlouhé Loučky, kde se v ulici 1. máje srazil motocyklista s osobním autem.

"Na místě se střetl motocyklista (skútrista) s osobním vozidlem. Třiatřicetiletý motocyklista při nehodě utrpěl vážná zranění, kterým bohužel i přes veškerou snahu přítomných a záchranářů na místě podlehl," sdělila mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Související obsah

Zatím není přesně jasné, proč k tragické nehodě došlo, příčina a okolnosti nehody jsou stále v šetření policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz