Domácí

Neuvěřitelná krutost! Zrůda vyhodila na ulici v zalepené krabici pět koček

Neuvěřitelná krutost! Zrůda vyhodila na ulici v zalepené krabici pět koček

Do plzeňského Útulku pro zvířata v nouzi se v neděli díky všímavé nálezkyni dostalo pět koček. Ty předtím někdo bezcitně vyhodil na ulici.

Čtyři kočky a jeden kocour na Plzeňsku v neděli našli dočasný nový domov u tamních policistů. Do Útulku pro zvířata v nouzi je přinesla pětapadesátiletá žena.

Žena u prodejny v Obchodní ulici přímo v Plzni zpozorovala zalepenou krabici. Právě v ní se se zvířata tísnila.

Související obsah

Plzeňští měštští policisté ale ve svém zařízení zaznamenali i další zvířecí přírůstky, kterých se někdo chtěl nemilosrdně zbavit. V pátek večer tam strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat přivezli zakrslého králíka. Na svojí zahradě ho v plzeňské čtvrti Bolevec objevila pětačtyřicetiletá žena.

Na plzeňské Klatovské třídě pak třiadvacetiletý mladík v neděli nahlásil ještě další nález. Strážníci tak do Útulku pro zvířata v nouzi přidali ještě morče.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz