Krimi

Muž měl na cyklostezce znásilnit mladou ženu, policie prosí o pomoc!

Neznámý muž měl mezi obcemi Bavorovice a Hluboká nad Vltavou na Českobudějovicku znásilnit mladou ženu. Policie po podezřelém vyhlásila pátrání a zveřejnila i jeho identikit. Doporučuje vyhýbat se kontaktu s cizími lidmi.

Policie hledá muže, který měl na Českobudějovicku znásilnit mladou ženu. Minulou sobotu jí podle policie na cyklostezce mezi Bavorovicemi a Hlubokou nad Vltavou nejprve řekl, že jí ukáže lepší cestu.

"Potom ji odvedl na louku, která se nachází mezi cyklostezkou vedoucí na Hlubokou a levým břehem řeky, kde ji přibližně 200 metrů od sportovně-relaxačního centra znásilnil," uvedla mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Schwarzová s tím, že se to stalo v čase mezi 11:05 a 12:15.

"Jedná se o muže ve věku 20 až 30 let, je 175 až 180 cm vysoký. Má tmavě hnědé, krátké vlasy a hovořil plynně česky," popsala Schwarzová. 

Související obsah

V době zločinu měl na sobě zelené triko s krátkým rukávem a motivem palmy, modré sportovní kraťasy bez kapes s hnědým páskem a kovovou přezkou. Na nohou měl zavazovací sportovní hnědé boty.

Každého, kdo muže poznává, v blízkosti místa činu si ho všiml, či jím byl sám osloven, žádá policie o zavolání na linku 158. Vzhledem k tomu, že by se mohl snažit oslovit i jiné ženy, vyzývá policie k opatrnosti. "Vyhýbejte se kontaktu s cizími lidmi, nechoďte s nimi na opuštěná místa," uzavřela Schwarzová.

Zdroj: Policie ČR
kdu, drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz