Zahraničí

Princ George slaví 8. narozeniny, podobu s otcem Williamem nezapře

Princ George slaví 8. narozeniny, podobu s otcem Williamem nezapře
Zdroj: instagram.com/dukeandduchessofcambridge

Malý princ George slaví ve čtvrtek osmé narozeniny. Královská rodina k této příležitosti zveřejnila nový snímek budoucího krále, který pořídila sama pyšná matka Kate.

Nová fotografie zachycuje malého George, jak sedí na terénním autě, které bylo oblíbeným dopravním prostředkem jeho nedávno zesnulého pradědečka prince Philipa (99). Snímek pořídila sama Kate Middletonová, informuje Daily Mail.

Fotky jsou dokladem, že navzdory přísným protokolárním pravidlům mají královské děti i volnost. George má na sobě obyčejné proužkované tričko a modré kraťasy. Nezapomněl nasadit ani svůj typický úsměv.

Vévodkyně z Cambridge je vášnivá fotografka a pravidelně fotí jak George, tak princeznu Charlotte a prince Louise. Jak se sama nechala slyšet, dělá to pro to, aby zachytila jejich životní milníky.

Související obsah

Kvůli těmto fotkám si nelze nevšimnout, že malý princ stále více roste do podoby svého táty Williama. George je v pořadí třetím následníkem britského trůnu. Před ním je jeho dědeček princ Charles a právě táta William.

Před nedávnem se britskými médii šířily zvěsti, že královská rodina fotku malého prince možná nezveřejní. Důvodem byli takzvaní internetoví trollové. Tedy lidé, kteří se baví tím, že píší provokující nebo útočné komentáře.

"Šíří se drby, že možná tu fotku neuvidíme, protože jsou Kate i William rozčílení tím, jak jsou lidé hrubí k sedmiletému chlapci. Ale doufám, že se přes to přenesou," řekla expertka na královskou rodinu Angela Levinová.

Princ George slaví osmé narozeniny. Podívejte se, jak vyrostl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francouzský velvyslanec se vrátí do Washingtonu

Velvyslanec Francie se vrátí do Spojených států. Telefonický rozhovor mezi prezidenty Joe Bidenem a Emmanuelem Macronem zmírnil napětí mezi zeměmi poté, co Američané připravili Francouze o miliardovou zakázku na dodávku ponorek pro Austrálii, aniž by svého tradičního spojence předem informovaly.

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín, které daruje chudším zemím, na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až šest miliard dávek.

Píše se na Deník.cz