Zajímavosti

VIDEO: Žena nechala dva roky ve spíži fastfoodové jídlo. Výsledek je šokující

Mladá Angličanka na sociální síti TikTok zveřejnila video, kde ukazuje experiment s jídlem z fastfoodu. V rámci pokusu ho nechala dva roky zavřené ve spíži. Jídlo se ani po dvou letech nezkazilo.

Máte rádi jídlo z provozoven rychlého občerstvení? Po tomto videu, které zveřejnila na sociální síti TikTok dcera nutriční poradkyně, možná i přestanete, píše portál Metro.

Experiment ukazuje, že tato jídla se nikdy nekazí. Ve skříňce speciálně určené na pokus má žena hned několik druhů jídel od sladkých koblih až po slané hranolky, hamburgery a pizzu.

Související obsah

Všechno jídlo, které je na videu zachyceno, je podle Angličanky několik měsíců až dva roky staré. Vypadá při tom, jakoby nepodléhaly žádnému rozkladu. "Tyto potraviny pravidelně konzumuje 80 procent obyvatel Spojeného království," napsala mladá žena z Essexu.

Video na TikToku si získalo velkou pozornost. Vidělo ho už několik milionů lidí. Mnozí uživatelé jsou šokováni a video ve velkém sdílejí. Sama autorka videa uvádí několik dalších faktů a upozorňuje veřejnost, že ve skutečnosti ani nevědí, co jedí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz