Krimi

Žena se vybourala, zatímco vše zapírala, z výstřihu jí koukala lahev kořalky!

Pražští policisté řeší kuriózní případ ženy, která po nárazu do stromu z auta vystoupila a z místa nehody odešla. Policisté ji našli opodál a zjistili, že je pod vlivem alkoholu. Z výstřihu jí koukala lahev vodky. Teď jí hrozí až tři roky vězení.

Policisté dostali oznámení o nehodě v ulici Přátelství v Praze 10, kde mělo auto narazit do stromu. Po příjezdu na místo u krajnice zahlédli ženu.

"Už na první pohled bylo zřejmé, že je žena z největší pravděpodobností pod vlivem alkoholu, a navíc měla ve výstřihu za tričkem schovanou láhev vodky," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah

Policisté jí pak dali dýchnout, a dokonce vzápětí zjistili, že má zakázáno řídit. Žena se navíc k autu nechtěla přiznat a tvrdila, že neví, čí je.

"Podezřelá policistům stále tvrdila, že řidič od nehody utekl a ona musela vozidlo uzamknout. Jelikož vůz ženě nepatřil, zeptali se jí, kde ho vzala. Na to jim nedokázala odpovědět, a tak se policisté spojili s majitelem. Ten jim uvedl, že se jedná o jeho známou, která si vůz půjčila bez jeho dovolení," dodala Siřišťová.

Třicetiletá žena je v současné chvíli podezřelá ze spáchání trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a neoprávněné užívaní cizí věci, za což jí hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz