Horoskop na pondělí 26. července: Nebojte se otevřít své srdce druhým

Horoskop na pondělí 26. července: Nebojte se otevřít své srdce druhým
Zdroj: Getty Images

V zaměstnání se vám daří. Máte pocit, že není překážek, které by vás mohly zbrzdit. Vypadá to, že vám členové rodiny i Venuše budou nahrazovat neuspokojivý partnerský vztah. Nebojte se být více otevření, než býváte obvykle a uvidíte, jak se vám uleví.

Beran

Při dnešku si opravdu přijdou zrozenci vašeho znamení na své. Jde o dobu, která je tradičně spojována právě s vášní a romantikou. A obojí vám nechybí. Nyní je čas pro některé vaše aktivity, které potřebují ohromné množství vašeho vnitřního ohně.

Býk

Mnozí lidé vám budou šlapat na paty z pouhé nepřejícnosti úspěchu. Vy jste ale zvyklí klacky pod nohama přeskakovat, a ještě před západem slunce se vám podaří se společensky zvýraznit, a to nikoliv jako faux-pas, ale spíše jako slibný začátek kariéry.

Blíženci

Nepodceňujte právě nepřející závistivce. Vy stále nevěříte, že existují podlí lidé. Máte před sebou slibný kariérní vzestup, tak si jej nepokazte potyčkami s lidmi, kteří vás nemohou ničím obohatit a jenom vás zdržují od toho, co je důležité.

Rak

To nejcennější, co nyní máte, je čas příznivý především pro práci na výslunní - ideálně ve vedoucí pozici. Nepromarněte proto žádný okamžik tohoto vzrušujícího dne a pusťte se do věcí, které už jste dlouho odkládali. Zadaří se vám vše, na co sáhnete.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

V oblasti lásky se vám daří nadprůměrně až do večera. Budete všude středem zájmu. Mnohé prohřešky vám budou prominuty. Jste velice spokojení se svým vzhledem i se svým vystupováním na veřejnosti. Srdce partnera si získáváte opravdu snadno a s grácií sobě vlastní.

Panna

Při dnešku se váš protějšek začne více choulit do sebe. Můžete mít pocit, že vám zamlčuje informace nebo že vás již nemá rád. Uvědomte si, že mu nebo jí nemusí vyhovovat tak aktivní sexuální život jako vám a dopřejte své drahé polovičce více času.

Váhy

Ponechte protějšku také nějaké soukromí a nevyptávejte se jako malé dítě na všechno z jeho minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Kroťte svou zvědavost a uvidíte, že za chvíli bude sám plný toho, o co by se s vámi chtěl podělit a co prodiskutovat.

Štír

V zaměstnání se vám daří. Máte pocit, že není překážek, které by vás mohly zbrzdit. A opravdu procházíte tak výjimečnými konstelacemi pro pracovní úspěch, že by bylo škoda nechávat jakékoliv nápady stranou. Každý nápad musíte podchytit a nepustit.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Střelec

Máte nejen přízeň svých kolegů, ale ještě samotného nadřízeného. Pokuste se pracovat do maxima, kterého jste schopni. Jen pozor na pracovní úrazy z nepozornosti. Občas se nevyhnete úrazům v komunikaci. Okolí váš ostřejší jazýček ale přejde bez odezvy.

Kozoroh

V domácím prostředí se spíše nudíte. Všichni vám připadají jako brzda. Vymýšlíte, jakým způsobem ostatní zainteresovat do svých zájmů. Většinou se vám nedá nic odmítnout, a tak příbuzní tráví mnoho času s vámi mimo domov a ve vleku vašich záležitostí.

Vodnář

Vypadá to, že vám členové rodiny i Venuše budou nahrazovat neuspokojivý partnerský vztah. Pravděpodobně se budete chtít častěji někomu svěřit. Nebojte se být více otevření, než býváte obvykle a uvidíte, jak se vám uleví. Navíc se i vy něco dozvíte o blízkých.

Ryby

Nesnažte se být úplní sólisté. Myslete na to, že vám druhý člověk může dát cennou radu. Vidí vás z odstupu, a to je k nezaplacení. Nadhledu teď sami nejste schopni. Dopřejte si tedy radost ze sounáležitosti a vzájemného rokování o všem možném.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz