Krimi

Policisté v Českých Budějovicích řeší vraždu dvou lidí, zadrželi podezřelého

Policisté v Českých Budějovicích řeší vraždu dvou lidí, zadrželi podezřelého
Zdroj: TV Nova

Jihočeská policie se od soboty zabývá dvojnásobnou vraždou na jednom z českobudějovických sídlišť. Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí, ubezpečil mluvčí policie.

"Kriminalisté od dnešního dopoledne prověřují okolnosti násilného úmrtí dvou lidí na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích," uvedl v sobotu odpoledne mluvčí policie Milan Bajcura.


"V souvislosti s případem policisté zadrželi podezřelou osobu. Veřejnosti v tuto chvíli nehrozí žádné nebezpečí," dodal Bajcura. Jakékoliv další informace k případu ale odmítl sdělit.

Související obsah


 

Sídliště Vltava se nachází na severozápadě Českých Budějovic, žije v něm asi 10 tisíc lidí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz