Zahraničí

Matku v Anglii vyděsil dron, kterým někdo v noci špehoval oknem dceru

Matku v Anglii vyděsil dron, kterým někdo v noci špehoval oknem dceru
Zdroj: TV Nova

Neobvyklý případ vyšetřují policisté v anglickém hrabství Essex. Obrátila se na ně čtyřiatřicetiletá žena, kterou v noci vyděsil dron s kamerou v otevřeném okně dětského pokoje. Bojí se, že malou dcerku šmíroval pedofil.

Ženu z malé obce probudil ve dvě v noci pláč téměř roční holčičky a šla ji utišit. Bylo jí to divné, neboť dítě tou dobou vždy sladce spalo. Teď brečelo a bázlivě pozorovalo okno, které bylo kvůli horku otevřené dokořán. Pak si matka teprve všimla dronu s kamerou a dostala šok, informoval v sobotu list Daily Mail.

Malý stroj se po chvíli přesunul nad zahradu a odlétl teprve tehdy, kdy venku rozsvítila. Bála se, že dceru sledoval pedofil.

Související obsah

“Bylo mi na zvracení z toho, že vás někdo může takhle pozorovat. Už jsem neusnula,“ řekla novinám.

Ráno vše oznámila policii, která to nebere na lehkou váhu a hledá další svědky. Strážci zákona se spíše než k pedofilovi přiklánějí k variantě šmíráka, který se snažil zpozorovat páry při sexu, nebo si prostě prohlížel soukromá místa, kam se jinak nedostane. Není ani vyloučeno, že si takhle obhlíželi terén zloději. Nebo se prostě někdo jen tak bavil.

Související obsah

Podle policistů je zneužití dronů velmi snadné. Jsou cenově dostupné a dají se ovládat na velkou vzdálenost, takže je těžké majitele vystopovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahovaly v sobotu u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Jednalo se o tramvaj č. 8. Řidič auta byl lehce zraněný," řekla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je mu 41 let, doplnila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Hasiči na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz