Domácí

Auto plné mladých nedalo přednost tramvaji. Zranili se čtyři nezletilí

Vážná nehoda zaměstnala záchranáře v noci na neděli v Plzni. Srazilo se tam osobní auto s tramvají. Kromě 18letého řidiče vozu se zranili také jeho čtyři spolucestující, z toho tři mladiství.

Všechny záchranářské složky vyjely v neděli o půlnoci na křižovatku ulic Sirková a Americká v Plzni. Srazilo se tam osobní auto značky Audi s tramvají. "Dle všeho nedal 18letý řidič tramvaji přednost,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Ivana Jelínková.


V autě s mladým šoférem cestovali další čtyři lidé. Podle policistů šlo o jednu 16letou dívku, dva 17leté chlapce a ještě o 18letého spolujezdce. Všech pět mladých lidí se při nehodě zranilo. V tramvaji naštěstí kromě řidiče nikdo nebyl.

Související obsah


"Záchranáři převezli 18letému muže, pravděpodobně řidiče, a čtyři spolujezdce do Fakultní nemocnice Plzeň. Zranění byla lehká až středně těžká,“ doplnila mluvčí záchranářů Mária Svobodová.


Policisté řidiče auta otestovali na alkohol, v dechu žádný neměl. "Přesnou příčinou a okolnostmi nehody se zabývají dopravní policisté z Městského ředitelství policie Plzeň,“ uzavřela Jelínková.

Podle portálu krimi Plzeň se jednalo o skupinku Němců, auto má německé registrační značky, kromě jedné dívky prý také nebyl nikdo připoutaný.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz