Horoskop na středu 28. července: Můžete očekávat kariérní postup!

Horoskop na středu 28. července: Můžete očekávat kariérní postup!
Zdroj: Getty Images

Merkur dnes vstupuje do Lva a vám se bude dařit zejména v pracovní oblasti. Půjde o vzestupnou tendenci ve všech směrech, kterým se kariérně věnujete. Vlivem retrográdního Jupitera i Saturnu bude doma problém s přetlakem, stejně jako ve vašem vztahu.

Beran

Merkur dnes vstupuje do Lva a vám se bude dařit zejména v pracovní oblasti. Některé práce ukončíte za podpory přátel či kolegů, kteří ve vás uvidí vaše lepší já. Ideálně se také pokuste komunikovat na všech úrovních se všemi lidmi, které máte rádi.

Býk

Rýsují se mnohá nedorozumění v mezilidských vztazích. Zejména v partnerství může docházet k odcizení. Častěji nastane tichá domácnost, ve které nebude k dýchání. Rozhodně neřešte nastalou situaci křikem a gejzíry výčitek. Jenom čas vše spraví.

Blíženci

V oblasti lásky se umíte velice dobře naladit na partnerovo nitro. Ten by měl ocenit především váš zájem. Empatie, s jakou se vciťujete do jeho starostí a zážitků, je nevšední. Budete si mít stále o čem povídat. Ideální je rozvíjet vztah co nejupřímněji.

Rak

Potřebujete hodně trpělivosti, abyste si udrželi duševní klid. Neklid vás bude ponoukat totiž k chování, které vyvolává nedorozumění, urážky a křivdy. Je třeba si uvědomit, že mnohé partnerské rozdílnosti nyní nelze změnit. Obrňte se trpělivostí.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Vlivem přesunu Merkura do vašeho znamení vám práce půjde od ruky pěkně po celý den. Půjde o vzestupnou tendenci ve všech směrech, kterým se kariérně věnujete. Stihnete mnohé a často přirozeně bez velkých příprav, takže vám zbyde i čas na dobrou kávu s kolegy.

Panna

Vaše vnitřní talenty vyplynou na povrch. Umíte se dobře nabízet a jste celou svou duší pohrouženi do témat, která souvisejí s prací. Zajímají vás i názory a zkušenosti kolegů. Nadřízeným říkáte vše bez obalu, mají vás za to rádi. Mluvíte slušně a k věci.

Váhy

Všichni vám obecně půjdou ještě více na ruku. Budete se divit, kolik lidí o vašich výkonech ví a žádají právě vás. Bude třeba začít více organizovat svůj pracovní čas. Neodříkejte ale nic zajímavého. V osobním životě vám nic momentálně neuteče.

Štír

V rodině panuje hodně názorů na vaši práci. Vy se ale chováte, jako by se nechumelilo a dál si děláte poctivě své. Členové rodiny nevědí, jestli si z nich děláte legraci, nebo je berete jenom na lehkou váhu, každopádně si nakonec získáte respekt.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Střelec

Vlivem retrográdního Jupitera i Saturnu bude doma problém s přetlakem, stejně jako ve vašem vztahu. Musíte začít jednat více na rovinu. Ostatně, když chcete, umíte se obnažit naprosto zcela. Alespoň partner uvidí, že si nevymýšlíte výmluvy a umíte říci, co opravdu cítíte.

Kozoroh

Poklesne vám nálada a mezi vámi a partnerem se vzájemné pochopení přehoupne do minusových položek. Jestliže se vám chce být o samotě, rozhodně se nenuťte do společných aktivit, vzešla by z toho křeč a partner by nevěděl, jak se na vás nakonec tvářit.

Vodnář

Bude nutné obrnit se trpělivostí. Ta sice přináší růže, ale senzibilního porozumění se nyní nedočkáte. Potřebujete se věnovat sami sobě a najít si tak skrze duševní práci oporu, která vám bude pomáhat v podobně náročných dnech jako je ten dnešní.

Ryby

Partner vás nakonec nezklame a ukáže se, že spolu ještě dovedete komunikovat, aniž by lítaly talíře vzduchem. Veškeré nepříznivé partnerské chyby využijete k ponaučení se. A ani jeden z vás nebude navíc mít chuť toho druhého vodit za nos nebo provokovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz