Horoskop na sobotu 31. července: Ovládněte svůj vztek, vyplatí se to

Horoskop na sobotu 31. července: Ovládněte svůj vztek, vyplatí se to
Zdroj: Getty Images

Nastal čas pro některé ostřejší výměny názorů mezi vámi a partnerem. Vlivem retrográdních planet nastane v komunikaci s partnerem ještě větší propast než doposud. Dnes se nevyhnete výlevům vzteku, zkuste se ovládat.

Beran

Nový člen domácnosti může přinést mnoho problémů v komunikaci s rodinou. Obvykle se váš názor bude brát jako opoziční. Zřejmě působíte zaujatě bez schopnosti nadhledu nad daným problémem. Často se nevyhnete výlevům vzteku a vždy najdete hromosvod.

Býk

Někdo nový vám vstoupí nečekaně do života. Napřed vám přijde, že vám nebude ani příliš ku prospěchu. Ale pak zjistíte, že se můžete vzájemně obohatit. Zvláště v oblasti rodinné. Porozumění s ostatními členy domácnosti se ale začne obnovovat pomalu.

Blíženci

Mnohdy budete mít chuť vysvětlovat zajímavé společenské jevy, ale nikdo vám neporozumí. Zřejmě to bude tím, že dané informace podáváte příliš strojeně. Zkuste je převést do vtipů a uvidíte, jak druzí budou naslouchat, ale co je důležitější, smát se.

Rak

Nastal čas pro některé ostřejší výměny názorů mezi vámi a partnerem. Jestliže jste doposud nenašli odvahu ukázat svou ohnivou stránku povahy, tak se nestyďte a udělejte doma Itálii. Sousedům můžete klidně prodávat lísky jako na zájezdy a bude.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Vaše vrozená touha po vůdcovství dnes podpoří vaši schopnost nacházet kompromisy. Jde o dobu, ve které se po dlouhém čase ukáže hodně společných zájmů, potřeb, názorů, reakcí, ale i zkušeností mezi vámi a vaším partnerem. Konečně dojde k souznění.

Panna

Okurková sezóna vám nevadí, protože na zavařování se nechystáte, naopak. Více volného času teď můžete investovat do charitativní činnosti. Jste rádi aktivní v sociálních oblastech. Ať už jako dobrovolníci nebo podnikáte, budete se chovat inspirativně.

Váhy

Při dnešku budete mít doma nezvyklou pověst. Sociálně slabým pomůžete, ale vyžírky důsledně poženete tvrdou rukou od svých dveří. To od vás málokdo čeká. Máte možnost projevit se hodně živelně a nakonec vás za to budou dotyční ještě obdivovat.

Štír

Ve vašem blízkém okolí se vám podaří najít někoho, kdo vám ukáže, že jste po všech stránkách výjimeční. Už delší dobu jste potřebovali trochu pozvednout sebevědomí. A když vám navíc zdůrazní, že v sobě nosíte soubor talentů, budete v sedmém nebi.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Střelec

Máte několik nápadů, z nichž alespoň jeden byste potřebovali zúročit k velké popularitě nebo k snovým výdělkům. Ideálně pak k obojímu. Co umíte, je vybírat si vhodné spolupracovníky. Nedbáte na jejich minulost, prozkoušíte si je rychle sami.

Kozoroh

V domácím prostředí se při dnešku příliš neohřejete, ne že by tam vládla zima, to naopak, ale bude vás to táhnout ven za jinými letními zážitky. Zvláště vám ale bude doma chybět porozumění, vaši blízcí vás vyslechnou, ale vaše vyprávění zapomínají.

Vodnář

Vlivem retrográdních planet nastane v komunikaci s partnerem ještě větší propast než doposud. Do teď jste hovořili bez zájmu a povrchně klouzali z jednoho tématu na druhé, teď už ani nebudete hovořit a budete si nechávat lístky na stole, které po sobě ani nebudete moci přečíst.

Ryby

Ve svém partnerském vztahu počítejte dnes s konflikty, které se neobejdou bez výčitek. Ty budou často z části opodstatněné, ale v případě urážek a osočování hádky vyvrcholí. Můžete se dočkat i přítomnosti právníků nebo dokonce soudu.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz