Zahraničí

Smrt při bungee jumpingu. Skočila bez jištění, zemřela ještě ve vzduchu

Tragicky skončil první pokus 25leté Yecenie Moralesové z Kolumbie skočit bungee jumping. Špatně pochopila signál od instruktora a z mostu se vrhla bez jištění. Osudovou chybu si s největší pravděpodobností těsně poté uvědomila, zemřela totiž ještě ve vzduchu na infarkt.

Yecenia Moralesová šla bungee jumping vyzkoušet se svým přítelem. Výprava za adrenalinem ale skončila obrovským neštěstím. Mladá Kolumbijka, která se živila jako právnička, skočila bez lana a zemřela.

Na tragédii, která se stala v polovině července, upozornil portál El Tiempo. Moralesová ještě nebyla zajištěná a špatně si vyložila signál instruktora. Ten byl určen pro jejího partnera, z mostu se vrhla ona.

Zřejmě hned poté si uvědomila, jak strašlivá chyba se stala. Pitva totiž ukázala, že zemřela ještě při pádu na infarkt. Snahy záchranářů jí pomoci byly bohužel marné.

Související obsah

"Žena už po našem příjezdu nevykazovala žádné známky života. Poskytli jsme první pomoc jejímu příteli, který se psychicky zhroutil," uvedla mluvčí záchranky.

Případem už se zabývají policisté. Provozovatel bumgee jumpingu vinu popírá. Za to, že si zemřelá spletla signál, prý nenese žádnou zodpovědnost. Moralesová měla minulý týden pohřeb ve svém rodném Medelíně.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz