Domácí

Cyklista po srážce s kamionem skončil v nemocnici. Policie netuší, kdo to je

Policisté pátrají po totožnosti muže, který v pondělí skončil s vážnými zraněními a v bezvědomí v nemocnici. Cyklista totiž u sebe neměl doklady, nikdo ho navíc zatím podle všeho nepostrádá a nenahlásil policii zmizení.

Nehoda se stala v pondělí krátce po 12. hodině na silnici I/14 mezi obcemi Lánov a Vrchlabí. Podle prvotních informací zřejmě cyklista nedal přednost zleva jedoucímu náklaďáku, se kterým se následně srazil.

"Cyklista byl z místa nehody letecky transportován do nemocnice," informovala mluvčí policie Lucie Konečná.

Zraněný muž ale u sebe neměl doklady, policisté tak netuší, o koho se jedná, na policii nebylo hlášeno ani žádné pátrání, které by neznámému muži odpovídalo.

Související obsah

V případě, že byste například poznali kolo neznámého muže, kontaktujte policii na lince 158.

Zdroj: Policie ČR

Cyklista nebezpečně vybržďoval kamion v Ostravě, případ řeší policie (7/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz