Ordinace v růžové zahradě 2

Hvězdy Ordinace slaví. Narodila se jim dcerka, obestírá ji ale tajemství

Hvězdy Ordinace slaví. Narodila se jim dcerka, obestírá ji ale tajemství
Zdroj: Profimedia

Markéta (34) a Patrik (32) Děrgelovi, které můžete znát i ze seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, se podruhé stali rodiči. Před několika týdny k jejich synovi Vavřincovi (5) přibyla holčička.

Manželé na obrazovkách i ve skutečném životě. To jsou Markéta a Patrik Děrgelovi. Herci, kteří se do povědomí diváků TV Nova zapsali jako Táňa a Patrik z Ordinace, teď prožívají krásné životní období. Narodilo se jim totiž druhé dítě.

Pětiletý Vavřinec se tak dočkal sestřičky. TN.cz narození dcerky ve čtvrtek potvrdil sám Patrik Děrgel.

"Ano, ano, už je dva měsíce stará," řekl herec. Další podrobnosti ale uvádět nechtěl.

"Víte co, my o tom vůbec nějak nechceme mluvit, protože nám přijde, že bychom to měli rozebírat spíš hlavně spolu v rodině, " dodal Děrgel. Jméno holčičky i místo jejího narození tak zatím zůstávají záhadou.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 letos na obrazovkách televize Nova sice skončil, ale sledovat ho můžete i nadále. Najdete ho na Voyo.cz. Tam bude oblíbený seriál na konci léta navíc pokračovat!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ordinace v růžové zahradě 2

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz