Pátrání

Policisté pátrají po Kláře už tři dny, bývalý přítel má strach o její život

Policisté pátrají po Kláře už tři dny, bývalý přítel má strach o její život
Zdroj: Policie ČR

Středočeští policisté pátrají po 29leté Kláře Roškotové z Mělnicka. Žena už je tři dny nezvěstná a její bývalý přítel má velký strach o její život.

V úterý ve večerních hodinách se na policejní služebnu v Kralupech nad Vltavou dostavil Klářin bývalý přítel a nahlásil že žena zmizela. Policistům uvedl, že má o ni velký strach.

Klára mu totiž napsala v úterý odpoledne sms zprávu, z níž pojal podezření, že chce spáchat sebevraždu. "Policisté po ní okamžitě začali pátrat. Mobilní telefon má neaktivní. Dosavadní pátrání všemi dostupnými prostředky je zatím bezúspěšné," uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

Související obsah

Klára je přibližně 175 centimetrů vysoká, má střední postavu a hnědočerné vlasy.Na sobě má pravděpodobně béžové kraťasy a černé tričko.

Pokud máte informace o tom, kde se Klára nachází nebo jste ji někde viděli, kontaktujte neprodleně policisty Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou na telefonním čísle 974 876 850 nebo 602 263 710 .

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pátrání

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz