Pátrání

Policisté pátrají po Kláře už tři dny, bývalý přítel má strach o její život

Policisté pátrají po Kláře už tři dny, bývalý přítel má strach o její život
Zdroj: Policie ČR

Středočeští policisté pátrají po 29leté Kláře Roškotové z Mělnicka. Žena už je tři dny nezvěstná a její bývalý přítel má velký strach o její život.

V úterý ve večerních hodinách se na policejní služebnu v Kralupech nad Vltavou dostavil Klářin bývalý přítel a nahlásil že žena zmizela. Policistům uvedl, že má o ni velký strach.

Klára mu totiž napsala v úterý odpoledne sms zprávu, z níž pojal podezření, že chce spáchat sebevraždu. "Policisté po ní okamžitě začali pátrat. Mobilní telefon má neaktivní. Dosavadní pátrání všemi dostupnými prostředky je zatím bezúspěšné," uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

Související obsah

Klára je přibližně 175 centimetrů vysoká, má střední postavu a hnědočerné vlasy.Na sobě má pravděpodobně béžové kraťasy a černé tričko.

Pokud máte informace o tom, kde se Klára nachází nebo jste ji někde viděli, kontaktujte neprodleně policisty Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou na telefonním čísle 974 876 850 nebo 602 263 710 .

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz