Domácí

Zanesené cévy v mozku. Aleš Brichta přiznal vážné zdravotní problémy

Zanesené cévy v mozku. Aleš Brichta přiznal vážné zdravotní problémy
Zdroj: Profimedia

Nelehké období má za sebou legendární rocker Aleš Brichta. Bojoval s vážnými zdravotními obtížemi, které si přivodil kouřením extrémního množství cigaret. Problémy se týkaly jeho mozku a podepsaly se i na vizáži.

Aleš Brichta si prošel těžkou zkouškou. Vážné zdravotní problémy se na něm viditelně podepsaly, naštěstí už ale může normálně fungovat.

"V důsledku kouření více než 100 tvrdých cigaret denně se mi začaly zanášet cévy. Měl jsem problémy s jejich průchodností a kvůli tomu jsem měl zanesené cévy v mozku," řekl portálu Super.cz legendární rocker s tím, že mu lékaři museli protáhnout žílu do mozku.

Brichta se i s manželkou Joannou, jež pochází z Polska, začátkem týdne objevil na oslavě narozenin producenta Pavla Plecháče. Všechny překvapil svou proměnou. Nechal si narůst vousy, které už mu zešedivěly.

Související obsah

Rocker se podle svých slov cítí dobře, hrát dvakrát týdně fotbal by prý ale nedokázal. Pečuje o něj milovaná Joanna. "Moje žena by měla spíš brát plat ošetřovatelky. Bez ní bych neudělal nic. Já bych si ráno neudělal ani čaj," dodal pro zmíněný web Brichta.

Takhle vypadal Aleš Brichta přesně před rokem. To ho ještě ucpané cévy netrápily:

Zdroj: Profimedia

Ten na sebe v souvislosti se zdravím upozornil i loni na podzim. Zaskočilo mu při polykání prášků a při pádu na zem si o stůl zlomil nos. Ošetřit ho museli v nemocnici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz