Zahraničí

Rapper Fetty Wap truchlí. Zemřela jeho čtyřletá dcerka!

Rapper Fetty Wap truchlí. Zemřela jeho čtyřletá dcerka!
Zdroj: Profimedia

Rodinu amerického rappera Fettyho Wapa postihla velká tragédie. Umělec totiž oplakává svou čtyřletou dceru Lauren. O úmrtí holčičky na sociálních sítích v neděli informovala její matka, tanečnice a hudebnice Turquoise Miami.

Rapper Fetty Wap si prochází těžkým životním obdobím. Podle britského Mirroru totiž přišel o svou čtyřletou dcerku Lauren.

Úmrtí dívenky v neděli oznámila její matka, rapperova expřítelkyně, na Instagramu: "Jestli tenhle příspěvek vidíte, vyjádřete Lauren v duchu nebo komentářích lásku, protože se říká, že duše ji mohou cítit."

Co se malé Lauren stalo a kdy zemřela, zatím není jasné. Sám Fetty Wap úmrtí Lauren oficiálně veřejně nepotvrdil. Podle spekulací ale svůj zatím poslední koncert v červenci věnoval právě jí.

Fetty Wap, vlastním jménem Willie Junior Maxwell II, se proslavil především svým singlem "Trap Queen" z roku 2015. Charakteristický je i jeho vzhled – rapperovi totiž kvůli zranění z dětství chybí jedno oko.

Související obsah

Lauren nebyla jedinou umělcovou dcerou. S 5 různými matkami má Fetty Wap mít ještě minimálně 6 dalších dětí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz