Krimi

Brutální bitka v Mostě: Policisté už znají jména obou chlapců

Policie už zná identitu dvou chlapců, kteří se objevili na videu, ve kterém starší z hochů mladšího bije. Případ přebrala mostecká kriminálka.

K případu brutální bitky dvou chlapců z Mostu má policie nové informace. "Oba chlapce policie ztotožnila," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Případ nyní přebrala mostecká kriminálka. Více informací v tuto chvíli policie nehodlá oznámit.


O videu, na kterém starší hoch mladšího chlapce kopne do hlavy a následně do něj na zemi kope a skáče po něm, informoval v pondělí portál Mostevská vlaštovka. Celá událost se odehrála na ulici Josefa Skupy v Mostě a na sociálních sítích měla nahrávka desítky tisíc shlédnutí.

Související obsah


Video zřejmě natočil kamarád staršího hocha, který za ním po napadení přišel a bavil se s ním. S policií je v úzkém kontaktu i mostecký Orgán sociálně-právní ochrany dětí, který policie pomocí Systému včasné prevence informuje.

Brutální video zachytilo surovou rvačku dvou chlapců. Podívejte se na reportáž TV Nova:

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz