Zahraničí

První foto malé Lilibet! Fanoušci věří, že Meghan dceru ukázala omylem

Fanoušci královské rodiny jásají z videa, které Meghan Markle zveřejnila při příležitosti svých 40. narozenin. Na stole vedle vévodkyně si všimli rodinných fotografií. Na jedné z nich má být Lilibet, která se narodila v červnu.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zatím oficiálně fotografii dcery nezveřejnili, všímaví fanoušci ale věří, že její tvář zaregistrovali na novém videu vytvořeném k Meghaniným 40. narozeninám.

Na záběrech vévodkyně ze Sussexu chatuje při videohovoru s herečkou Melissou McCarthyovou, zatímco sedí u stolu a hrdě na něm vystavuje čtyři rodinné fotografie. Jedna ukazuje Archieho ve stoje, na další má být Lili, která se narodila 4. června, informuje britský Mirror.

"Rád si myslím, že na těch třech spojených fotkách je ta uprostřed fotka Harryho, jak drží Lili," rozhořely se okamžitě diskuze na sociálních sítích.

Související obsah

Video je prvním veřejným vystoupením Meghan od červnového narození dcery. V klipu se objevuje také její pes, který se povaluje za Meghaninou židlí.

Vévodkyně využila své 40. narozeniny k uvedení nového projektu 40x40, jehož cílem je dostat ženy zpět do pracovního procesu s podporou ostatních žen. V klipu prosí herečku, aby jí s nápadem pomohla.

Vévodkyně oficiální fotku dcery stále ještě nezveřejnila, fanoušci jsou ale nadšení i z tohoto neostrého snímku na stole:

Zdroj: APTN
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz