Zahraničí

Větší pohodlí při dlouhých letech! Aerolinky nabízí spací sedadla

Větší pohodlí při dlouhých letech! Aerolinky nabízí spací sedadla
Zdroj: Lufthansa

Kvalitní spánek během dálkových letů už nebude výsadou pro cestující v business třídách. Německá letecká společnost Lufthansa nově nabízí možnost rezervace celé řady sedadel i cestujícím v ekonomických, tedy turistických třídách. Zájemci si ale pořádně připlatí.

Kvůli pandemii koronaviru prochází letecká doprava největší krizí za dobu své existence. Zájem o létání je stále malý a řada aerolinií proto hledá způsob, jak efektivně využít volná místa v letadlech.

Německá společnost Lufthansa proto vsadila na pohodlnější spánek během dlouhodobých letů. Cestujícím nově v ekonomické třídě nabízí možnost rezervace celé řady tří nebo čtyř sedadel, které při dlouhých letech přemění na lůžko. Tuto možnost měli dosud jen cestující v business třídách. O novince společnost informovala na svém twitterovém účtu.

 

"Nabídku jsme koncem loňského roku testovali na trase z Frankfurtu do Sao Paula po dobu několika týdnů. Měla velmi pozitivní zpětnou vazbu," uvedla společnost Lufthansa na sociální síti.

Související obsah

Součástí speciálního balíčku "Sleeper´s Row" je také polštář, tenká karimatka a přikrývka. Speciální nabídku mohou cestující využít na dálkové lety, které trvají 11 a více hodin. Pohodlnější spánek v oblacích pak cestující bude stát od 159 do 229 eur, tedy zhruba 4000 až 5800 korun.

Společnost však nabídku omezuje na maximálně tři řady v jednom letadle. Lůžko navíc není možné předem rezervovat. V zásadě tedy platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz