Zahraničí

Američance hrozí léta vězení za to, že ji při sexu pozoroval tříletý syn

Američance hrozí léta vězení za to, že ji při sexu pozoroval tříletý syn
Zdroj: Tulsa Police Department

Pěkně draho může přijít sex se zatím neznámým mužem pětadvacetiletou Kentavyu Mackovou z americké Oklahomy. Na sociálních sítích se objevilo video, jak se na jejich milostné hrátky zpovzdálí dívá její tříletý syn. Policie ženu ve středu zatkla.

Za nemravné a oplzlé jednání s dítětem může jít Macková na dlouhá léta za mříže, informoval deník Daily Mail.

Zatím není jasné, kdo video natočil a jestli o tom vůbec mladá matka věděla. Snímek, v němž se na souložící dvojici dívá malý klučina, se objevil na sociálních sítích a někdo na něj upozornil místní policii ve městě Tulsa.

Související obsah

Detektivové Mackovou identifikovali a ona jim pravost videa potvrdila. Vzápětí byla zatčena za úmyslné a vědomé oplzlé a nemravné jednání s dítětem. A jelikož je synek mladší 12 let, hrozí jí nejvyšší sazba, od tří do pětadvaceti let vězení případně doživotí.

Za propuštění z vazby jí soud stanovil kauci 50 tisíc dolarů (přes milión korun).

Policisté pátrají i po muži z videa, jeho totožnost dosud neznají. Také jemu hrozí stejný trest.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz