Krimi

Hádka mužů na Vysočině skončila smrtí, policie podezřelého chytila

Násilnou smrtí muže se od noci z pátku na sobotu zabývají kriminalisté na Vysočině. Podle informací TV Nova měla hádka dvou mužů krvavý konec, při němž jeden na druhého zaútočil nožem. Policisté podezřelého zadrželi.

Útok se odehrál podle informací TV Nova v centru Pelhřimova v sobotu v půl třetí ráno, ne ovšem na veřejnosti, ale v soukromí. Atak byl tak brutální, že oběť podlehla zraněním hned na místě.

"K události v Pelhřimově vyjížděly dvě naše posádky v sobotu brzy ráno, bohužel zraněného už nebylo možné zachránit a přivolaný lékař mohl pouze konstatovat smrt," upřesnil mluvčí záchranky Petr Janáček.

Související obsah

Policisté zatím příliš konkrétní nejsou, bližší informace prý poskytnou v pondělí. "Od sobotního časného rána prověřujeme okolnosti násilného trestného činu, který se stal v Pelhřimově. Muže podezřelého z toho činu jsme zadrželi, případ si převzali krajští kriminalisté," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Více informací neposkytla ani na doplňující dotazy TN.cz, není proto jasné, na jaký trestný čin mají vyšetřovatelé podezření. Neví se ani to, zda už padlo obvinění, případně zda strážci zákona navrhli či navrhnou pro pravděpodobného útočníka vazbu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz