Domácí

Napadení v Benešově. Útočník měl kopat do těhotné ženy a poté ujet

Napadení v Benešově. Útočník měl kopat do těhotné ženy a poté ujet
Zdroj: Vlaďka Kosová

Těhotnou ženu napadl podle policie v Benešově muž. V tamním rychlém občerstvení do ženy kopal a následně ujel. Policisté po něm intenzivně pátrají.

V ulici Tyršova v Benešově měli v úterý napadnout těhotnou ženu. Muž, který přišel do místního rychlého občerstvení pro kebab, začal do ženy kopat a napadení pokračovalo až do vestibulu kasina, tvrdí policie.


Té napadení oznámili krátce po 13. hodině. "Muž s ženou se navzájem neznali a po slovní roztržce muž ženu napadl,“ řekla pro TN.cz mluvčí benešovské policie Barbora Schneeweissová.


Podle očité svědkyně události byl muž velmi agresivní. Kromě těhotné ženy napadl podle policie i ženy, které se ji snažily bránit. Napadená podle svědkyně zůstala ležet na zemi v bezvědomí, po příjezdu policie byla, stejně jako další dvě napadené, odvezena do benešovské nemocnice. Z místa činu podle policie agresor ujel.

Související obsah


"Policie má indicie k tomu, kdo by pachatelem mohl být a nyní vyhodnocuje kamerové záběry, momentálně je případ hodnocen jako výtržnictví, ale nevylučujeme, že podle zranění ženy bude přehodnocen na ublížení na zdraví,“ doplnila Schneeweissová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz