Domácí

Tragická nehoda na Prachaticku. Zemřel jeden člověk, další se zranili

Tragická nehoda na Prachaticku. Zemřel jeden člověk, další se zranili
Zdroj: Policie ČR

Tragická nehoda zaměstnala v úterý odpoledne všechny záchranářské složky na Prachaticku. U obce Volary narazilo osobní auto do stromu. Jeden člověk zemřel, další čtyři se zranili.

Tragédie se stala v úterý kolem 15. hodiny odpoledne na silnici č. 39 mezi obcemi Lenora a Volary. "Řidič vozu značky Ford S-Max narazil do stromu,“ informoval policejní mluvčí Jiří Matzner.


Při nehodě zemřel jeden člověk, další čtyři se zranili. Podle mluvčí záchranářů Petry Kafkové se jednalo o pětici mužů ve středním věku.

Související obsah


"Zemřel jeden člověk, který utrpěl mnohačetná poranění. Dalšího muže s těžkým mnohačetným poraněním jsme letecky převezli do nemocnice v Českých Budějovicích. Tři zraněné se středně těžkým zraněním v oblasti hrudníku a nohou jsme transportovali do prachatické nemocnice,“ řekla TN.cz Kafková.


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Proč vůz havaroval, zatím není jasné. Příčiny a okolnosti tragické události vyšetřují policisté.

Při nehodě na D11 zemřeli dva lidé. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz