Krimi

Na Královéhradecku utekl vězeň. Policie žádá o pomoc s pátráním

Policie pátrá po 35letém Karlovi Rejfovi, který z věznice v Ostrově na Karlovarsku utekl v pátek dopoledne. Žádají o pomoc veřejnosti. Neměl by být ozbrojený ani nebezpečný.

Mladý muž byl za krádeže odsouzený k 300 hodinám veřejně prospěšných prací. A protože je nevykonal, trest se mu zpřísnil na 300 dnů v královéhradecké pouchovské věznici. Jenže v ní vydržel jen pět dnů, ve čtvrtek večer přelezl plot a uprchl. "Unikl z cely a přelezl plot, který sousedí se sídlem soukromé společnosti," upřesnila policie pro TN.cz. Policie jej nakonec vypátrala.

Související obsah

Svým útěkem si Filip Kučera přidělal další velké problémy, je pravděpodobné, že nyní se mu trest výrazně prodlouží a už si ho rozhodně nebude odpykávat ve věznici v Pouchově, která má nejmírnější možný režim.

Další vězeň utekl v pátek dopoledne z věznice Ostrov na Karlovarsku. Trest si 35letý Karel Rejf odpykává za majetkovou trestnou činnost.

"Muž je přibližně 171 až 173 centimetrů, vysoké hubené postavy, má hnědé oči, kratší rozcuchané hnědé vlasy a menší strniště. Popis oblečení, které by v současné době měl mít hledaný muž na sobě, není znám," uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. "Hledaný muž by neměl být nebezpečný, ale i přesto doporučujeme, aby se ho nikdo nepokoušel sám zadržet," dodala.

Pokud máte o vězni jakékoliv informace, předejte je policistům na lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz