Sport

V 56 letech znovu tatínkem. Dominik Hašek čeká s přítelkyní dítě

V 56 letech znovu tatínkem. Dominik Hašek čeká s přítelkyní dítě
Zdroj: Profimedia

Svatby, zásnuby, porody a těhotenství. Babyboom českých celebrit pokračuje a dotkl se dokonce i světa sportu. Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek očekává přírůstek do rodiny. Jeho přítelkyně Lenka z něj tak ještě letos udělá trojnásobného tatínka.

Letos v létě to české celebrity vzaly zhurta. Přichází tak zásnuby, svatby, porody a také těhotenství. Do dlouhého seznamu se nyní přidává i olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek (56).

Stane se letos už trojnásobným otcem. S informací, že jeho přítelkyně Lenka je těhotná, přišel web Blesk.cz. Dvě děti Dominiku a Michaela má už se svou bývalou ženou Alenou.

Související obsah

Bývalý hokejový brankář se s partnerkou Lenkou poprvé ukázali na veřejnosti loni v únoru a žijí spolu v domku za Prahou. Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu předtím strávil téměř třicet let s Alenou Haškovou.

Po rozvodu tvořil tři roky pár s Libuší Šmuclerovou, ale tento vztah v roce 2015 skončil. Po několika letech bez partnerky tak Dominátor randí s brunetou Lenkou a jejich vztah se posouvá nyní na novou úroveň.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz