Krimi

Muž přinesl na večírek marihuanové koláčky. Tři ženy odvezla záchranka

Muž přinesl na večírek marihuanové koláčky. Tři ženy odvezla záchranka
Zdroj: Policie ČR

Tachovští policisté řeší kuriózní případ poté, co měl muž na večírek přinést koláčky obsahující marihuanu. Tři ženy, které je následně snědly, odvezla sanitka do nemocnice.

Policisté z Tachova byli minulý týden přivoláni k otravě tří žen, které se nacházely na posezení v rámci sportovního soustředění, kde působily jako trenérky.

"Policejní komisař pak minulý týden v úterý na základě provedeného šetření a zjištěných skutečnostní sdělil podezření ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 46letému muži," uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Související obsah

Zmíněný muž měl v rámci posezení trenérů přinést a nabídnout koláčky s čokoládovou polevou, které obsahovaly marihuanu. O tom, že koláčky obsahují tuto ingredienci měl podle svých slov vědět, avšak ostatním přítomným o tom neřekl.

Koláčky s marihuanou však  snědly tři ženy ve věku 22, 42 a 44 let, u kterých došlo k následným zdravotním potížím. Na místo byla přivolána záchranná služba, která tři intoxikované ženy převezla do nemocnice, kde byly hospitalizovány.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz