Krimi

Muž přinesl na večírek marihuanové koláčky. Tři ženy odvezla záchranka

Muž přinesl na večírek marihuanové koláčky. Tři ženy odvezla záchranka
Zdroj: Policie ČR

Tachovští policisté řeší kuriózní případ poté, co měl muž na večírek přinést koláčky obsahující marihuanu. Tři ženy, které je následně snědly, odvezla sanitka do nemocnice.

Policisté z Tachova byli minulý týden přivoláni k otravě tří žen, které se nacházely na posezení v rámci sportovního soustředění, kde působily jako trenérky.

"Policejní komisař pak minulý týden v úterý na základě provedeného šetření a zjištěných skutečnostní sdělil podezření ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 46letému muži," uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Související obsah

Zmíněný muž měl v rámci posezení trenérů přinést a nabídnout koláčky s čokoládovou polevou, které obsahovaly marihuanu. O tom, že koláčky obsahují tuto ingredienci měl podle svých slov vědět, avšak ostatním přítomným o tom neřekl.

Koláčky s marihuanou však  snědly tři ženy ve věku 22, 42 a 44 let, u kterých došlo k následným zdravotním potížím. Na místo byla přivolána záchranná služba, která tři intoxikované ženy převezla do nemocnice, kde byly hospitalizovány.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz