Ordinace v růžové zahradě 2

Nova vyšla vstříc divákům! Ordinace na Voyo bude i pro neslyšící

Na nové díly divácky úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete těšit od 2. září exkluzivně na portálu Voyo Mnoho diváků Ordinace z řad neslyšících a nedoslýchavých však bylo zklamaných z toho, že tam pro ně nebudou titulky. TV Nova se to proto rozhodla napravit!

Ordinace v růžové zahradě 2 se přesouvá na Voyo. Na první díly se tam mohou diváci těšit už od 2. září. Pro některé z nich to ale mohlo znamenat nečekané komplikace. Například paní Pavla na Facebooku psala: "Jsem neslyšící, potřebuji titulky prosím."

A takových diváků bylo mnohem více. TV Nova bere přání svých diváků vážně, rozhodla se to napravit a titulky v Ordinaci v růžové zahradě 2 na Voyo zařídila. "Funkci skrytých titulků v televizním vysílání využívá poměrně velká část našich diváků," vysvětluje ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček.

Související obsah

"V rámci probíhajícího, robustního procesu technologického rozvoje Voyo je funkcionalita možnosti vypnutí a zapnutí skrytých titulků plánována na příští rok. Chtěli jsme ale už teď vyjít vstříc divákům, kteří na tuto možnost byli zvyklí z televize. Na Voyo tak budou od září premiérové díly Ordinace publikovány vždy ve dvou verzích – s titulky a bez titulků," doplňuje Strýček.

TV Nova navíc v souvislosti s přechodem seriálu exkluzivně na Voyo spustila bezplatnou telefonní linku 800 28 88 82. Právě pro diváky, kteří si nejsou jistí, jak Voyo správně nainstalovat. Sluchově handicapovaní diváci Ordinace pak mohou využít kontaktního formuláře, nebo napsat na voyo@nova.cz.

Jak na Voyo radí i herečka Dana Morávková, představitelka Zdeny Suché:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz