Videoreportáž

Na Máchově jezeře začíná festival, policisté už stačili zabavit drogy

Velké policejní manévry, do kterých se zapojí i hygienici, se připravují na Máchově jezeře u Doks na Českolipsku. V pátek tam začal dvoudenní festival elektronické taneční hudby Mácháč Forever. Policisté už navíc během odpoledne našli u několika návštěvníků drogy.

Festival se koná od pátečního večera a potrvá až do nedělního rána. Pořadatelé festivalu už dříve oznámili, že budou dodržovat veškerá protiepidemická opatření.

Policistům se však už během odpoledne podařilo zajistit u několika lidí drogy. "Společné kontroly běží od 14. hodiny a už nyní se ukazuje, že nejsou zbytečné. Za hodinu a půl jsme na jednom stanovišti zajistili drogu u čtyř lidí, ve všech případech se jedná o marihuanu. Zítra ráno přineseme výsledky za všechny kontrolní body," uvedla Policie ČR na Twitteru.

Související obsah

Na dodržování pořádku dohlíží několik desítek policistů, a to včetně poříční stráže a specializovaného toxi týmu. "Velkou prioritou pro nás zůstává odhalování drogových deliktů a svou pozornost budeme věnovat také zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu v Doksech a okolí," informovala policejní mluvčí Ivana Baláková.

ded, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz