Domácí

Zemřel Eduard Hrubeš. Moderoval oblíbený pořad Tak neváhej a toč!

Zemřel Eduard Hrubeš. Moderoval oblíbený pořad Tak neváhej a toč!
Zdroj: Malik David / CNC

Ve věku 84 let zemřel moderátor a hudebník Eduard Hrubeš, který se do povědomí diváků dostal především díky zábavnímu pořadu Tak neváhej a toč! Úmrtí potvrdila České televizi jeho dcera.

Moderátor Eduard Hrubeš zemřel ve věku 84 let. V televizi působil již od 60. let. Se Saskií Burešovou tehdy v Československé televizi uváděli čtrnáctideník pro vojáky Poštovní schránka.

Do televize se po pauze vrátil v 80. letech, moderoval například Kavárnu dříve narozených nebo Hovory H ještě po dvaceti letech. Popularity se ale dočkal především díky moderování zábavního pořadu České televize Tak neváhej a toč!, který diváky bavil ukázkou vtipných či kuriózních amatérských videí.

Související obsah

Jeho manželka, Blanka Hrubešová, s níž vychoval dceru Blanku, prodělala v roce 2012 podle deníku Blesk mozkovou mrtvici. Po roce a půl následkům onemocnění podlehla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz