Domácí

Tragická nehoda na Třebíčsku. Řidič převrátil auto na střechu a narazil do stromu

Tragická nehoda se stala u Nových Syrovic na Třebíčsku. Podle policistů šofér nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem, auto vyjelo v zatáčce ze silnice, otočilo se na bok a narazilo střechou do stromu. Záchranáři 18letému řidiči už nedokázali pomoci.

Policisté přijali oznámení o nehodě v neděli krátce před 21. hodinou. Událost se odehrála na silnici II/411 v katastru obce Nové Syrovice. "V havarovaném voze zemřel 18letý řidič,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.


Řidič jel ve směru od Dešova směrem na Nové Syrovice. "Při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem a dopravně technickému stavu pozemní komunikace,“ vysvětlila Čírtková.

Související obsah


Podle policistů 18letý šofér vjel vpravo mimo silnici, kde auto skončilo v příkopu, otočilo se na bok a poté střechou narazilo do stromu.


Mladík na místě zemřel. Nikdo další se nezranil. "U řidiče byla nařízena soudní pitva. Policisté na místo nehody přizvali soudního znalce z oboru dopravy a havarované auto z důvodu vyloučení technické závady zajistili ke znaleckému zkoumání,“ doplnila Čírtková.


Příčiny a okolnosti nehody nyní zjišťují vyšetřovatelé. "Po dobu nehody a odstraňování jejích následků bylo místo neprůjezdné,“ uzavřela Čírtková.

Při srážce s traktorem na Trutnovsku zemřel řidič auta. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz