Krimi

Za tmy odešla k vodopádům, pád ze 14 metrů turistka (33) nepřežila

Za tmy odešla k vodopádům, pád ze 14 metrů turistka (33) nepřežila
Zdroj: AKTU.cz

Tragédií skončila o víkendu turistická výprava třiatřicetileté ženy za přírodními krásami Jesenicka. Mladá výletnice se totiž za tmy v těžkém terénu zřítila z více než desetimetrové výšky a zahynula.

"V sobotu došlo u Skorošic k tragické události. Po pádu z výšky zde zemřela 33letá turistka z Prahy. Ta chtěla s kamarádem přenocovat u turistického odpočívadla Vodopádů Stříbrného potoka," informovala v pondělí policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Mladá žena kolem deváté hodiny večer už za tmy z odpočívadla sama odešla do okolního náročného terénu a zamířila ke skalám nad samotnými vodopády. A to se jí stalo osudným.

Související obsah

"Odtud se následně z nezjištěných příčin zřítila z výšky 14 metrů do koryta potoka a utrpěla zranění neslučitelná se životem. Příčina a okolnosti pádu mladé ženy jsou předmětem dalšího vyšetřování," uzavřela Neubauerová.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz