Videoreportáž

Perfektní spolupráce: Řidič ani nedostal šanci policistům ujíždět

Ve středu v podvečer policisté z oddělení hlídkové služby Praha 4 předvedli, co to znamená zachovat klidnou hlavu. Když si na Jižní spojce v Praze povšimli vozidla v pátrání, místo okamžité akce ho sledovali a předávali jeho polohu ostatním kolegům. Společně pak ve stejnou chvíli zasáhli. Řidič se sice pokusil o ujíždění, nedostal k tomu však šanci. Kromě toho, že muž za volantem nikdy nevlastnil řidičský průkaz, měl i pozitivní test na drogy. Muži zákona u něj navíc našli bílou krystalickou látku i marihuanu. Podívejte se na video.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz