Videoreportáž

Perfektní spolupráce: Řidič ani nedostal šanci policistům ujíždět

Ve středu v podvečer policisté z oddělení hlídkové služby Praha 4 předvedli, co to znamená zachovat klidnou hlavu. Když si na Jižní spojce v Praze povšimli vozidla v pátrání, místo okamžité akce ho sledovali a předávali jeho polohu ostatním kolegům. Společně pak ve stejnou chvíli zasáhli. Řidič se sice pokusil o ujíždění, nedostal k tomu však šanci. Kromě toho, že muž za volantem nikdy nevlastnil řidičský průkaz, měl i pozitivní test na drogy. Muži zákona u něj navíc našli bílou krystalickou látku i marihuanu. Podívejte se na video.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz