Zahraničí

V Turíně se zřítila dvoupatrová budova. Nehodu nepřežilo dítě

Na okraji Turína se zřítila dvoupatrová, obydlená budova. Hasiči v troskách našli tělo čtyřletého chlapečka, jeho matka skončila v nemocnici a je ve vážném stavu. Další dva lidé nehodu přežili. Tragédie se stala v úterý ráno. Příčiny neštěstí na místě vyšetřují hasiči.

Silný výbuch a křik zaslechli obyvatelé v severní části Turína nedaleko letiště Caselle v úterý před devátou hodinou ráno. V ulici Strada del Bramafame se totiž zřítila dvoupatrová, obydlená budova. Informoval o tom italský zpravodajský portál Italy 24 news.

Související obsah

Z trosek budovy se záchranářům podařilo vytáhnout tři přeživší, včetně 34leté ženy, která skončila v nemocnici ve vážném stavu. Jejího čtyřletého syna už se jim ale zachránit nepodařilo.

"Bohužel jsme identifikovali bezvládné tělo malého dítěte, rozdrcené sutinami," uvedli italští hasiči na twitteru.

Příčina nehody je zatím předmětem vyšetřování expertů. Podle předběžných informací tamních hasičů stojí za zřícením budovy pravděpodobně výbuch plynu. Na místě kromě hasičů zasahovali také záchranáři s vyprošťovací technikou a psovodi pro lokalizaci obětí.

"Z preventivních důvodů bylo evakuováno dvanáct domů. Probíhají technické kontroly bezpečnosti konstrukcí," informovali také hasiči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz