Krimi

V Brně pršely z nebe peníze, pak muž v bytě běhal s nožem! VIDEO

Hodně kuriózní incident museli řešit brněnští policisté. Na jedno ze sídlišť v krajském městě vyjížděli k muži, který nejprve z rozbitého okna vyházel velký finanční obnos v bankovkách a poté po bytě pobíhal s nožem.

Podivného chování si všiml jeden z mužových sousedů. Ten viděl, jak dotyčný rozbil jedno z oken svého bytu a z něj vzápětí vyházel velký finanční obnos – mimo jiné ve dvoutisícovkách a pětitisícovkách. Bankovky přistály na zemi před domem.

"Potom měl v bytě muž zmateně pobíhat s nožem v ruce a vykřikovat. Už z těchto informací bylo jasné, že s ním není něco v pořádku. Reálně hrozilo, že by mohl ublížit nejen sobě," přiblížil neobvyklý incident policejní mluvčí David Chaloupka.

Související obsah

Situaci nedokázal uklidnit ani přivolaný vyjednavač, který se dotyčnému snažil marně domluvit. "Muž dveře bytu ani přes opakované výzvy neotevřel. Z jeho řeči bylo zřejmé, že trpí silnými bludy. Dovnitř tak musela nakonec násilím vstoupit zásahová jednotka, aby jej zajistila. Pro akutní psychózu byl předán do péče zdravotníků," uvedl Chaloupka. Strážci zákona své působení na místě zakončili tím, že před domem sesbírali peníze, které běsnící muž vyházel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz