Krimi

Dodávka na D1 zdemolovala světelnou šipku, šofér zemřel

Dodávka na D1 zdemolovala světelnou šipku, šofér zemřel
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Provoz na D1 na Přerovsku ve směru na Ostravu ve středu odpoledne zkomplikovala vážná nehoda dodávky. Ta nabourala do světelné šipky silničářů a nákladního auta, její šofér bohužel srážku nepřežil. Dálnici policisté uzavřeli, ostatní řidiči tak museli využít objízdné trasy.

"Z důvodu tragické dopravní nehody na 311. km dálnice D1 u Bělotína ve směru z Olomouce na Ostravu mezi dodávkovým a nákladním vozidlem byla dálnice v místě nehody uzavřena," informoval před 17. hodinou policejní mluvčí Libor Hejtman. Doplnil, že veškerá doprava ve směru na Ostravu musí být odkláněna na kilometru 308 v Hranicích.

Podle portálu dopravníinfo byly na místě ještě před 19. hodinou několik kilometrů dlouhé kolony, policisté zjišťují, jak přesně vlastně k nehodě došlo.

Související obsah

K nehodě vyjížděli také hasiči. Podle zveřejněných fotek dodávka zdemolovala světelné značení silničářů, náraz ji navíc odmrštil několik metrů, takže skončila částečně mimo dálnici. Podle silničářů tu omezení nejspíš vydrží až do osmé hodiny večer.

Zdroj: HZS Olomouckého kraje
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz