Domácí

Popelářské auto na Sokolovsku srazilo seniora. Muž na místě zemřel

Popelářské auto na Sokolovsku srazilo seniora. Muž na místě zemřel
Zdroj: TV Nova

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Chodově na Sokolovsku. Popelářské auto tam srazilo 84letého seniora. Muž přes veškerou snahu záchranářů na místě zemřel.

Záchranáři přijali oznámení o nehodě v ulici Poděbradova v Chodově na Sokolovsku ve čtvrtek kolem půl osmé ráno. "Popelářské auto tam srazilo 84letého muže,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.


Muže se však zdravotníkům nepovedlo zachránit. "Na místo jsme poslali jak posádku s lékařem, tak i posádku rychlé záchranné služby. Zranění byla však velmi vážná. Lékař nakonec konstatoval smrt,“ doplnil mluvčí záchranářů Radek Hes.

Související obsah


Co se přesně stalo, zatím není jasné. "Příčiny a okolnosti tragické události nyní vyšetřují policisté,“ uzavřel Kopřiva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz