Zahraničí

Hvězda seriálu Dynastie (†76) je po smrti. Zabila ji vážná nemoc!

Ve věku 76 let zemřel americký, především seriálový herec Michael Nader. Čeští diváci si ho mohou pamatovat jako Dexe Dextera z Dynastie, třetího manžela ústřední "mrchy" série Alexis. Nader podlehl vážné nemoci.

Herci byla teprve před pár dny diagnostikována rakovina, zesnul toto pondělí ve svém domě v severní Kalifornii. O jeho odchodu informovala manželka Jodi Listerová, píše britský portál Metro.

"S těžkým srdcem vám oznamuji, že zesnul můj milovaný Michael. Strávili jsme bok po boku úžasných 18 let spolu s mnoha psy, které jsme adoptovali a ujali se jich," uvedla Listerová v prohlášení.

Související obsah

Herec podle ní v poslední době čerpal energii z toho, že se mohl znovu vidět, byť pouze virtuálně, se svými přáteli ze seriálu Dynastie. Společně sháněli peníze na výzkum tzv. dlouhého covidu, tedy následků infekce, které přetrvávají i po vyléčení.

"Michael byl nádherný a fascinující muž s mnoha dovednostmi a talenty. Navždy ho budu postrádat," neskrývala jeho žena zármutek.

Listerová zároveň prozradila, že lékaři Naderovi diagnostikovali neléčitelnou rakovinu teprve před pár dny – v pátek třináctého. Přesně o deset dní později zemřel.

Související obsah

Herec před svou smrtí pracoval na svých pamětech, v nichž se obšírně věnoval svým závislostem – na alkoholu, marihuaně i kokainu.

Nejznámější Naderovou rolí byl Dex Dexter v seriálu Dynastie. Ve veleúspěšné sérii účinkoval od roku 1983 až do roku 1989, kdy bylo natáčení ukončeno. Jeho poznávacím znamením byla i jizva v obličeji, k níž přišel v pouhých šesti letech, když ho srazil opilý řidič.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz