Domácí

Senior na Brněnsku přecházel křižovatku, srazilo jej nákladní auto

Senior na Brněnsku přecházel křižovatku, srazilo jej nákladní auto
Zdroj: Profimedia

Jihomoravští záchranáři v pátek zasahovali u dvou nehod. Při první nepřežil chodec sražený v Brně, následně se pak při srážce aut zranila mladá žena a dvě děti.

Seniora srazilo nákladní auto při přecházení křižovatky v Ivančicích na Brněnsku v pátek dopoledne. Záchranáři na místo vyslali vrtulník, pozemní posádku a inspektora provozu.


"Muž však bohužel zemřel ještě před příjezdem našich zdravotníků, utrpěl devastující zranění, neslučitelná se životem. Už jsme mu nemohli pomoci," uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Na místo vyrazila i police. Řidiče náklaďáku otestovali na alkohol, ten vyšel negativní.

Související obsah


Po poledni pak vyjeli záchranáři k Lesní Hluboké, kde se na dálnici D1 srazila dvě osobní auta. "Při srážce dvou osobních vozů se zranila mladá žena a dvě děti, naštěstí šlo pouze o lehká zranění. Místem zrovna projížděli kolegové z liberecké záchranky, a tak se pacientů ujali do našeho příjezdu a ošetřili je," popsala Bothová.


Podle policie zřejmě jedno auto vrazilo do auta s mladou ženou a dětmi kvůli nedobrždění v koloně. Po příjezdu jihomoravských záchranářů si posádka převzala zraněné a převezla je do nemocnice. "Velice děkujeme za pomoc a za skvělou spolupráci libereckým kolegům," uzavřela Bothová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz