Domácí

Johnny Depp už je v Karlových Varech! Na publikum promluvil česky

Na filmový festival do Karlových Varů přijel v pátek odpoledne Johnny Depp. Po příjezdu se u hotelu Thermal za bouřlivého potlesku prošel po červeném koberci. O něco později předvedl publiku svou češtinu. Jaká dvě slova se naučil? Dozvíte se v článku.

Slavný americký herec přijel na filmovou přehlídku do Karlových Varů uvést film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. Snímek nejen produkoval, ale také si v něm i sám zahrál.

Při jeho uvádění promluvil na tleskající publikum česky. "Děkuji moc," řekl Johnny Depp a publikum zatleskalo ještě nadšeněji. Pak už pokračoval v angličtině.

Během proslovu Depp vychválil básníka a muzikanta Shane MacGowana, o kterém film pojednává. "Je to jeden z mých hrdinů. Nepochybuji, že se jeho texty budou číst ještě za 200 let, pokud tady ještě budeme," uvedl herec.

Do Varů přijel i režisér filmu Julien Temple. Ten ve snímku prostřednictvím vzpomínek a rozhovorů se členy rodiny a přáteli přibližuje povahu a život punkového básníka a frontmana kapely The Pogues. 

Johnny Depp na publikum promluvil česky, pak ukradl mikrofon. Podívejte se na video:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz