Krimi

Policie obvinila muže (23) z vraždy starší ženy v Chomutově. Měli spolu bydlet

Policie obvinila muže (23) z vraždy starší ženy v Chomutově. Měli spolu bydlet
Zdroj: TN.cz

Kriminalisté ve čtvrtek obvinili 23letého muže z vraždy starší ženy v Chomutově. Podle vyšetřování policistů se mělo jednat o spolubydlícího oběti. Obviněnému hrozí až 20 let ve vězení.

Policisté přijali oznámení o podezřelém úmrtí ve středu ráno. Mrtvou ženu našli v bytě na chomutovském sídlišti Zahradní. "Podle prvotních výsledků šetření nebylo vyloučeno, že k úmrtí došlo v důsledku jednání jiného člověka,“ informoval ve čtvrtek mluvčí policie Daniel Vítek.


Právě proto byla nařízena soudní pitva. "Tou bylo potvrzeno, že k úmrtí ženy došlo v souvislosti se zaviněným jednáním dalšího člověka. Paralelně se rozběhlo pátrání po 23letém spolubydlícím oběti,“ vysvětlil v pátek Vítek.

Související obsah


Muže přibližně po dvou hodinách od přijetí oznámení policisté zadrželi. "Už byl v minulosti za násilnou trestnou činnost několikrát odsouzen,“ doplnil Vítek.


Motiv činu však policie nesdělila. Vyšetřovatel už ve čtvrtek dotyčného obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy a zaslal také podnět státnímu zástupci na vzetí obviněného do vazby. V případě prokázání viny mu hrozí až 20 let ve vězení.

Policisté vyšetřují podezřelé úmrtí ženy v Chomutově. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz