Zajímavosti

Prohlédněte si fotky z Jadranu. Třeba na nich najdete světové celebrity!

Prohlédněte si fotky z Jadranu. Třeba na nich najdete světové celebrity!
Zdroj: koláž TN.cz

I když pro Čechy je Chorvatsko nejoblíbenější dovolenkovou destinací už řadu let, krásu tamějších pláží či zátok objevily už i světové celebrity. A to jak ty ze světa filmu, tak sportu. A kdoví – třeba jste měli štěstí a máte fotku s hvězdou první velikosti a ani o tom nevíte.

V těchto dnech tráví letní dovolenou v Chorvatsku třeba jeden z nejslavnějších basketbalistů světa – mnohonásobný šampion NBA Michael Jordan.

Jak ovšem upozornil portál dnevnik.hr, světoznámého sportovce navštívili před pár dny chorvatští policisté. A rozhodně ne kvůli tomu, aby dostali autogram.

Jordan se totiž po návštěvě Splitu či Šibeniku na konci tohoto pracovního týdne přesunul na ostrov Hvar, kde jeho luxusní jachtu poctili svou návštěvou již zmínění strážci zákona. Prý kvůli tomu, že se společnost na lodi nechala příliš unést a hudba do okolí vyřvávala o něco hlasitěji, než by bylo zdrávo.

Michaela Jordana natočili ve Splitu:


Související obsah

Jordan ovšem není jedinou celebritou, která vyrazila v těchto dnech k Jadranu. Další je například bývalá manželka Bruce Willise Demi Moore, známá z provokativního filmu Striptýz.

Fotografové osmapadesátiletou herečku na začátku tohoto týdne zvěčnili v černých bikinách na terase vily v Dubrovníku. A za svoji figuru se rozhodně stydět nemusí.

Dovolenou v Chorvatsku si užívá i hollywoodský fešák Neil Patrick Harris, který k Jadranu vzal i svého manžela a děti. Herec známý z filmu Hvězdná pěchota nebo seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se přitom nesnaží o anonymní dovolenou.

Právě naopak – svoje fanoušky už několik dní na instagramu pravidelně zásobuje obrázky z Chorvatska. Podle portálu Total Croatia News je Harris na ostrově Hvar, který si podle všeho zamiloval – dovolenou tu totiž tráví už třetí rok v řadě.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz