Domácí

Počasí na Nově čeká velká změna! Můžete se těšit na nové moderátorky

Počasí na Nově čeká velká změna! Můžete se těšit na nové moderátorky
Zdroj: TN.cz

Počasí na TV Nova čekají velké změny. Nově se bude v rámci zpravodajských bloků vysílat vždy živě. Diváci se mohou těšit i na nové přehledné grafické prostředí, exkluzivní informace a dvě nové moderátorky.

S blížícím se spuštěním nového studia chystá TV Nova i změnu v pořadu Počasí. V rámci všech pravidelných zpravodajských bloků se nově vysílat vždy živě a diváci se mohou těšit na nové moderátorské tváře.

Navíc se k lepší orientaci v prezentovaných datech objeví v programu nové exkluzivní informace. Jde například o údaje o pocitových teplotách nebo indexy pro různé činnosti lidského života, například o index opalování, index žízně či index aktivity bodavého hmyzu. Nejnižší riziko bude představovat číslo jedna, nejvyšší pět. Relace bude využívat nejnovější technologie, které jsou zatím využívány jen největšími zpravodajskými stanicemi.

V přehledném a atraktivním grafickém prostředí se představí také dvě nové moderátorky Simona Šimková a Anna Bábovská. "Obě moderátorky prošly několikaměsíčním náročným meteorologickým školením a teď jim začíná nová profesní etapa,“ uvedl ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska. Diváci se podle něj mohou na novou podobu Počasí těšit spolu se spuštěním nového studia. "Přesné datum zatím neprozradíme, ale bude to již brzy,“ dodává.

Související obsah

"Práce je pro mě koníčkem. Baví mě být mezi lidmi, předávat informace a tvořit obsah,“ uvedla ke své nové pozici Simona Šimková, která na Nově pracuje od roku 2018.

Ve stejném roce začala na Nově pracovat i její nová kolegyně Anna Bábovská. "Na Nově jsem začala pracovat nejdříve na recepci, poté jsem chodila na stáž do zpravodajství a od února 2020 pracuji v Životě ve hvězdách. Nyní jsem dostala svoji první moderátorskou příležitost, což je pro mne obrovská výzva, na kterou se těším,“ řekla Anna Bábovská.

Diváci však nepřijdou ani o dosavadního moderátora Karla Kašáka, který bude Počasí na Nově stále uvádět. "Teď nás čeká další společný velký krok. Mám rád život a lidi, proto se nejvíce těším na vás - diváky," sdělil.

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz