Krimi

Senior přišel při venčení o teriéra, zabili ho volně pobíhající psi

Senior přišel při venčení o teriéra, zabili ho volně pobíhající psi
Zdroj: Profimedia

Těžké chvíle zažívá senior z Hodonína poté, co při pravidelném venčení přišel o svého čtyřnohého přítele. Teriéra na procházce napadli volně pobíhající psi. Zvíře agresivní útok nepřežilo. Případ už řeší policie.

Hodonínští policisté se zabývají od pondělí oznámením 72letého seniora, jemuž nedaleko Hodonína, u řeky Moravy, dva volně pobíhající psi napadli jeho psa.

Senior byl během incidentu bezmocný. Útok volně pobíhajících psů nakonec skončil roztrháním seniorova teriéra.

Související obsah

"Policisté zjistili majitele zvířat a incident s ním řeší jako přestupek proti zákonu na ochranu zvířat proti týrání. Tento bude oznámen správnímu orgánu k projednání," řekl policejní mluvčí David Chaloupka s tím, že policie agresivní zvířata umístila do útulku.

Se ztrátou se musí vyrovnávat také Zoopark Horečky ranč ve Frenštátě pod Radhoštěm. V srpnu se na oblíbenou klokanici Sunny vrhli dva psi a zabili ji. Útok jako zázrakem přežilo mládě, které v osudnou chvíli skrývala ve vaku.

Majitel ranče Luděk Böhm později upřesnil, že šlo o sousedovy psy, kteří utíkají z pozemku svého majitele několikrát do roka. Má jít o křížence bojového plemene.

Dívenku (2) v Ostravě pokousal pes, museli ji operovat. Vše řeší policie. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz