Zajímavosti

Sociální síť Instagram měla velký výpadek, potýkalo se s ním i Česko

Sociální síť Instagram měla velký výpadek, potýkalo se s ním i Česko

Oblíbená sociální síť Instagram se ve čtvrtek potýkala s obrovským výpadkem. Problémy hlásili uživatelé z celého světa, a to včetně České republiky.

Instagram, který spadá pod společnost Facebook, hlásil výpadky už od čtvrtečního rána, přičemž uživatelé v Česku je začali pociťovat kolem 13. hodiny odpolední.

Uživatelé hlásili především problémy s načítáním příspěvků, příběhů a komentářů. Podle portálu Downdetector, který sleduje funkčnost aplikací, mělo zhruba 47 procent lidí problém s funkcemi Instagramu, 27 procent mělo problémy s webovou verzí aplikace a 26 procentům lidí se obsah sociální sítě vůbec nenačítal.

Související obsah

Výpadky se týkaly celého světa. Problémy měli uživatelé také ve Spojených státech amerických, Rusku či v některých asijských zemích.

"Je nám líto, ale něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu," informuje aplikace část uživatelů poté, co se ji pokusí spustit. V současné době není jasné, jaký problém Instagram postihl. Společnost Facebook zatím žádné stanovisko nevydala.

Instagram chce zpoplatnit část obsahu, přibudou i unikátní stories. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz